MaxPuls Батериска ударна бормашина MPP-CID20-2BC (10291) + 1 година гаранција

6.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ударна бормашина MPP-CID20-2BC (10291) + 1 година гаранција

  • Напон: 20V
  • Вртежи: 0-450/min 0-1600/min
  • Контрола на затегање: 16+1+1 mm
  • Макс. вртежен момент:  40Nm
  • Конектор: 1/2’’ метал
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано