MaxPuls Батериска ударна бормашина MPP-CBID20-BC (10297) + 1 година гаранција

6.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ударна бормашина MPP-CBID20-BC (10297) + 1 година гаранција

  • Напон: 20V
  • Вртежи: 0-500/min 0-1800/min
  • Контрола на затегање: 20+1+1 mm
  • Макс. вртежен момент: 60Nm
  • Конектор: 1/2’’ метал
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано