MaxPuls Батериска пила MP-BCS35 (11352) + 1 година гаранција

10.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска пила MP-BCS35 (11352) + 1 година гаранција

  • Батерија: 16.8V/2-4A
  • Моќност: 350W
  • Вртежи: 6.2m/s
  • Должина на меч: 150 mm
  • Дијаметар на сечење: 120 mm
  • Забци: 7
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано