MaxPuls Батериски тример за жива ограда и трева MP-CGSS05 (9997) + 1 година гаранција

1.499,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за жива ограда и трева MP-CGSS05 (9997) + 1 година гаранција

  • Напон: 3.6V/ 1500mAh
  • Вртежи: 950/min
  • Дијаметар за сечење на трева: 80 mm
  • Дијаметар за сечење на грмушки: 115 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано