MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-EPS036 (10563) + 1 година гаранција

19.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-EPS036 (10563) + 1 година гаранција

  • Напон: 240V/50Hz
  • Моќност: 1080W
  • Вртежи: 2000/min
  • Сечило: 40 mm
  • Батерија: 36V/4Ah
  • Полнење: 3-4 часа
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано