MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS30 (11355) + 1 година гаранција

7.199,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска ножица за кроење MP-BPS30 (11355) + 1 година гаранција

  • Батерија: 16.8V/2000mAh
  • Моќност: 850W
  • Полнење: 2-3 час
  • Сечење: 28 mm
  • Батерија: Lithium-ion
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано