MaxPuls Батериска бормашина MPP-CD20-2BC (10300) + 1 година гаранција

5.899,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска бормашина MPP-CD20-2BC (10300) + 1 година гаранција

  • Напон: 20V
  • Вртежи: 0-350/min 0-1300/min
  • Контрола на затегање: 19+1mm
  • Макс. вртежен момент: 28Nm
  • Конектор: 3/8’’ метал
  • Батерија: 1500mAh
  • Полнач: 2.4A
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано