MaxPuls Батериска бормашина MP-CDL023 (6963) + 1 година гаранција

3.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска бормашина MP-CDL023 (6963) + 1 година гаранција

  • Батерија: 12V/1500 mAh
  • Вртежи: 10 0-400/min 20 0-1300/min
  • Брзина: 10 0-6000/min 20 0-19500/min
  • Полнење: 1 час
  • Макс. момент: 30Nm
  • Вртежен момент: 21+1
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано