MaxPuls Батериска бормашина MP-CDL009 (9507) + 1 година гаранција

2.499,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Батериска бормашина MP-CDL009 (9507) + 1 година гаранција

  • Батерија: 14.4V/1300mAh
  • Брзина: 0-700/min
  • Полнач: 10 100-240V 0.2A 20 18V 0.35A
  • Полнење: 3-5 час
  • Вртежен момент: 15+1
  • Макс. момент: 12Nm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано