MaxPuls Апарат за заварување MP-WM20 (8660) + 1 година гаранција

6.999,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување MP-WM20 (8660) + 1 година гаранција

  • Волтажа: 48V
  • Капацитет: 11.2kW
  • Ампеража: 60-200A
  • Класа на изолација: H
  • Дебелина на електроди: 2.0-4.0mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано