MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM17 (10692) + 1 година гаранција

9.899,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM17 (10692) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Волтажа: 60V
  • Ампеража: 20-160A
  • Дебелина на електроди: 1.6-4.0 mm
  • Заштита: H
  • IP код: IP21S
  • Кабел: 1.8 m+1.2 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано