MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM15 (10265) + 1 година гаранција

6.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM15 (10265) + 1 година гаранција

  • Волтажа: 170-250V
  • Фрекфренција: 50/60Hz
  • Излезен напон: 24 VRD
  • Ампеража: 20-180A
  • Фактор на моќност: 0.93
  • Волтажа во празен од: (w) 40
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано