MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM12 (8629) + 1 година гаранција

5.799,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за заварување инвертер MP-IWM12 (8629) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Волтажа: 65V
  • Капацитет: 3.8kW
  • Ампеража: 20-120A
  • Класа на изолација: H
  • Дебелина на електроди: 1.6-3.2 mm
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано