MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG27 (10845) + 1 година гаранција

3.599,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG27 (10845) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Притисок: 135W
  • Вртежи: 32.000/min
  • Додатоци: 190 пар
  • Футер: 1.6-3.2 mm
  • Кабел 1.8 m
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано