MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG25 (10277) + 1 година гаранција

2.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG25 (10277) + 1 година гаранција

  • Напон: 120-230V/50-60Hz
  • Притисок: 350W
  • Вртежи: 22.000 rpm
  • Футер: 0 6mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано