MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG21 (8577) + 1 година гаранција

2.599,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за гравирање MP-MG21 (8577) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Притисок: 135W
  • Вртежи: 35.000 rpm
  • Футер: 0 3.2 mm
  • Додатоци:  210 пар
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано