MaxPuls Апарат за гравирање MP-ENG05 (10844) + 1 година гаранција

1.099,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Апарат за гравирање MP-ENG05 (10844) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Притисок: 13W
  • Вртежи: 6.000/min
  • Кабел: 1.8 m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано