MaxPuls Агрегат на нафта 11kW MP-DG110 (10860) + 1 година гаранција

186.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Агрегат на нафта 11kW MP-DG110 (10860) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 10.0 kW
  • Макс. излезна моќ: 11.0 kW
  • Резервоар: 25 l
  • Номинален излез: 11 HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 10h
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано