MaxPuls Агрегат монофазен MP-GG10 (10854) + 1 година гаранција

15.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Агрегат монофазен MP-GG10 (10854) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-110V/50-60Hz
  • Moќност: 0.9kW
  • Макс. излезна моќ: 1.0kW
  • Резервоар: 6L
  • Номинален излез: 2.9HP
  • Мотор: 4-тактен
  • Време на работа: 9h
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано