MaxPuls Аголна брусалка MP-AG29 (10559) + 1 година гаранција

3.399,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Аголна брусалка MP-AG29 (10559) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1100W
  • Вртежи: 12.000/min
  • Дијаметар на диск: 125 mm
  • Вретено: M14
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано