MaxPuls Аголна брусалка MP-AG28 (8952) + 1 година гаранција

2.799,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Аголна брусалка MP-AG28 (8952) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Моќност: 1200W
  • Вртежи: 6.200/min
  • Дијаметар на диск:125 mm
  • Вретено: M14
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано