MAX Велосипед GMX 8.0 20″

8.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MAX Велосипед GMX 8.0 20″

 • Метален рам 11.5″
 • Висококвалитетни гуми Compass 20″×1.95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници
 • BMX гидан
 • Vader седиште со М6 Qick Release
 • Метални бандажи 20″
 • V-brake Алуминиумски кочници
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
 • Полу метални педали со лагери
 • Заден Потпирач

Слични Производи

Последно Прегледано