MAX Велосипед CAMARO 8.0 26″

9.999,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MAX Велосипед CAMARO 8.0 26″

2 години гаранција на РАМ и 6 месеци на механизми

 • Метален рам 15″
 • Висококвалитетни гуми Compass 26″×1,95
 • Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
 • Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release
 • Дупли алуминиумски бандажи
 • V-brake Алуминиумски кочници
 • Средна осовина со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)
 • Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
 • Полу метални педали со лагери
 • Заден Потпирач

 

Слични Производи

Последно Прегледано