MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM29 (11641) + 1 година гаранција

6.199,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM29 (11641) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1800W
  • Вртежи: 3300rpm
  • Капацитет на корпа: 50 l
  • Ширина на косење 380mm
  • Висина на косење: 20-70 mm
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано