Маса со табла за пишување Learning Table 2 in 1

1.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Маса со табла за пишување Learning Table 2 in 1

  • Препорачана возраст: 3 + години
  • Димензии на производот: Маса 40 x 40 x 37 cm; Стол 25.5 x 24 x 18 cm
  • Димензии на пакувањето: 37.5 x 9 x 67.5 cm
  • Материјал: ABS  Пластика
  • Боја: Виолетова
  • Лесно за склопување, употреба и складирање
  • Еднострана магнетна табла за цртање, друга еднострана маса за цртање, ја стимулира детската креативност
  • Лесно за чистење-Потребна ви е крпа, можете лесно да го исчистите овој комплет стол за маса
  • Сетот содржи: Маса,табла,столче

Слични Производи

Последно Прегледано