Luna Држач за крпа круг

549,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Држач за крпа круг
  • Материјал: Хром
  • Нер’ѓосувачки

 

Слични Производи

Последно Прегледано