Led Сијалица Rainbow Shower

399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Led Сијалица Rainbow Shower

  • 13 LED светла по светилка – 16 опции за бои
  • Далечински управувач
  • Идеален за употреба во фонтани, базени, нормални кади, кади со џакузи, езерца итн
  • Работи со 3 AAA батерии (не се вклучени)
  • Лесно приспособете го осветлувањето во секој простор, без разлика дали е внатре или надвор
  • Далечинскиот управувач работи до 30 метри
  • Светлата се водоотпорни

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано