LED Сијалички силиконски 8m

199,00 ден

4 на залиха

4 на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Сијалички силиконски 8 m

  • Силиконски
  • Боја: Бели
  • 8 метри

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано