LED Огледало за во купатило SL9

6.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Огледало за во купатило SL9

  • Димензии: 50 x 100 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со задно LED светло на допир
  • Црна рамка

 

Слични Производи

Последно Прегледано