LED Огледало за во купатило SL7 со димензија по избор

4.399,00 ден4.999,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии:
  • 50 x 70 cm
  • 60 x 80 cm
  • 70 x 100 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со лед светло на допир

 

Последно Прегледано