LED Огледало за во купатило SL3

5.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 50 x 100 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со лед светло на допир

 

Слични Производи

Последно Прегледано