LED Огледало за во купатило SL2 со димензија по избор

3.899,00 ден5.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 60 cm; 80 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со лед светло на допир

 

Слични Производи

Последно Прегледано