LED Огледало за во купатило SL12 со димензија по избор

3.499,00 ден5.499,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Огледало за во купатило SL12 со димензија по избор

  • Димензии: 50 cm; 60 cm; 70 cm; 80 cm;
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со задно LED светло на допир

 

Последно Прегледано