LED Огледало за во купатило GOLD со димензија по избор

4.899,00 ден6.899,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LED Огледало за во купатило GOLD со димензија по избор

  • Димензии: 60; 80 cm
  • Материјал: Стакло
  • Огледало со задно LED светло на допир
  • Златна рамка

 

Последно Прегледано