Лажна камера

149,00 ден

4 на залиха

4 на залиха

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Оваа камера е нефункционална камера за надзор, со цел да ги измами натрапниците
  • Се поставува на видно место, за да луѓето кои поминуваат ја забележат и веруваат дека во областа има видео надзор
  • Изгледот е идентичен како на вистинска камера за надзор
  • Овие лажни камери се одличен начин да се заштити вашиот дом или деловен простор, без да потрошите многу пари
  • Често се користат во комбинација со вистински камери за надзор
  • Користи батерии за да светка црвеното светло, доколку не сакате да светка, едноставно одстранете ги батериите
  • Едноставна и брза инсталација, без кабли може да се постави било каде
  • Работи на 2 АА батерии. Батериите не се вклучени во сетот

Слични Производи

Последно Прегледано