LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 365 IR + 1 година гаранција

34.399,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 365 IR + 1 година гаранција

 • Број на мотори : 3
 • Moќност: 3.6 kW
 • Проток на воздух: 195 l/s
 • Kaпацитет на резервоар: 65 l
 • Kабел за напојување: 7,5 m
 • Димензии: 62 x 51 x 100 cm
 • Тежина: 20 kg
 • Производител: Lavor
 • Земја на потекло: Италија
 • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано