LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 265 IF + 1 година гаранција

28.399,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 265 IF + 1 година гаранција

 • Број на мотори: 2
 • Moќност: 2.4 kW
 • Проток на воздух: 130 l/s
 • Kaпацитет на резервоар: 65 l
 • Kабел за напојување: 7,5 m
 • Димензии: 44x46x96 cm
 • Тежина: 14.5 kg
 • Производител: Lavor
 • Земја на потекло: Италија
 • 1 година гаранција

Правосмукалка за комерцијална (професионална) употреба погодна и за мокро и за суво вшмукување. Располага со два моќни мотори, резервоар од нерѓосувачки челик, заштитна платформа отпорна на удари. Идеална е за компании кои се занимаваат со чистење, гаражи, работилници и останати објекти каде има потреба од лесно индустриско чистење

 

Слични Производи

Последно Прегледано