LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 120 IF + 1 година гаранција

12.599,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење Windy 120 IF + 1 година гаранција

 • Број на мотори: 1
 • Моќност на моторот: 1200 W
 • Напон: 220/240 V , 50/60 Hz – Монофазен
 • Волумен на резервоар: 20 l
 • Проток на воздух: 65 l/s
 • Кабел за напојување: 7,5 m
 • Димензии: 35 x 35 x 66 cm
 • Тежина: 8 kg
 • Производител: Lavor
 • Земја на потекло: Италија
 • 1 година гаранција

Правосмукалка за водено и суво чистење за професионална употреба oпремена со високо ефикасен мотор, инокс резервоар и кабел за напојување од 7,5 m

 

Слични Производи

Последно Прегледано