LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење CF 30 EM + 1 година гаранција

9.199,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Правосмукалка за суво и мокро чистење CF 30 EM + 1 година гаранција

  • Моќност: 1400 W
  • Напон:  230V-50Hz
  • Капацитет на резервоар:  30 l
  • Проток на воздух:  35l/s
  • Депресија(притисок на влечење): 180 mbar
  • Кабел за напојување: 4,5 m
  • Производител: Lavor
  • 1 година гаранција
  • Земја на потекло: Италија

Слични Производи

Последно Прегледано