LAVOR Правосмукалка за суво чистење WD 255 XE + 1 година гаранција

23.899,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Правосмукалка за суво чистење WD 255 XE + 1 година гаранција

  • Број на мотори: 2
  • Моќност на мотор: 2 X 1200 (MAX 2 X 1400) W
  • Проток на воздух при вшмукување: 130 l/s
  • Капацитет на резервоар : 55 l
  • Teжина: 19 kg
  • Производител: Lavor
  • Земја на потекло: Италија
  • 1 година гаранција

Правосмукалка со два високоефективни мотори наменета за суво вшмукување со резервоар од нерѓосувачки челик со голем капацитет. Поседува вграден штекер на кој може да се приклучи електричен алат до 2200W

 

Слични Производи

Последно Прегледано