LAVOR Перач со вода ONE EXTRA 135 + 1 година гаранција

5.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

LAVOR Перач со вода ONE EXTRA 135 + 1 година гаранција

 • Максимален притисок: 135bar
 • Напојување (V-Hz): 230-50
 • Моќност на мотор: 1900W
 • Проток на вода: 420 l/h
 • Должина на кабел за во струја: 5m
 • Должина на црево: 5m
 • Алуминиумска глава на пумпа
 • Бруто тежина (кг): 8
 • Димензии на машината (cm): 29 x 27 x 66
 • Производител: Lavor
 • Земја на потекло: Италија
 • 1 година гаранција

Мала, компактна машина за перење под висок притисок со комплет додатоци, наменета за домашна употреба.

 

Слични Производи

Последно Прегледано