LAVOR Перач со вода GALAXY 160 + 1 година гаранција

10.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Максимален притисок: 160 bar
  • Напон: 220V монофазен
  • Проток: 510 l/h
  • Моќ: 2500 W
  • Должина на црево: 8m
  • Должина на кабел за напојување: 5m
  • Тежина: 12.5 kg
  • Производител Lavor
  • Земја на потекло Италија

Машина за чистење под висок притисок со модерен дизајн и практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови. Поседува пумпа со алуминиумска глава и три клипа, автоматски СТОП систем, променлива дизна и стандарден сет четки и додатоци

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано