Ламба за на глава

299,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот

 • Материјал: ABS пластика и литиум
 • Тип: Светилка за глава
 • Режим на осветлување + Режим на блиц
 • Практично работење
 • Силна светлина
 • Трепкање со три брзини
 • Максимален домет 150 m
 • Литиумска батерија на полнење
 • Мулти-функционален дизајн
 • Лесен: Доаѓа со мека, удобна, цврста и многу убава еластична лента за глава
 • Погоден за кампување, ноќно пешачење, качување, лов, риболов, возење велосипед, самоодбрана, осветлување на домот итн
 • Димензии на кутија: 76 x 66 31 mm
 • Боја: Црна

Слични Производи

Последно Прегледано