Kzuba Inverter Апарат за заварување MIG/MMA-350 + 1 година гаранција

18.499,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220 – 50 Hz- монофазен
  • Моќност: 50-350 А
  • При МIG заварување: 350 А на 35 % , 280 А на 60 % , 220 А на 100 %
  • При MMA заварување: 350 А на 35 % , 280 А на 60 % , 220 А на 100 %
  • Ниво на заштита: IP21S
  • Димензии: 565 x 320 x 410 mm
  • Тежина: 15 kg
  • Комбиниран инвертер апарат за MIG/MMA заварување
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано