Kzuba Inverter Апарат за заварување KAC-400 + 1 година гаранција

6.599,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220 V , 50 Hz- Монофазен
  • Јачина на струја: на 60 % = 400 А, на 100 % 295 A
  • Класа на заштита: IP 21S
  • Димензии: 565 х 306 х 432 mm
  • Инвертер апарат за заварување со електрода (ММА). Компактен и лесен за транспорт.Заварување со електроди со минимална дебелина од 1 mm и максимална дебелина од 3,2 mm
  • Сетот се состои од заварувач, кабли, маска и четка

Слични Производи

Последно Прегледано