Компатибилни рачки за O bag ташни во боја по избор

99,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот

  • Димензии на рачка: 73 x 3cm
  • Материјал:

Слични Производи

Последно Прегледано