Kingfisher Garden Рачна прскалка OLD-8L-04

699,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Kingfisher Garden Рачна прскалка OLD-8L-04

  • Капацитет на резервоар: 8 l
  • Начин на работа: Механички (рачен)
  • Подесива млазница
  • Земја на потекло: Кина

Слични Производи

Последно Прегледано