Kingfisher Garden Рачна прскалка OLD-2L-42

199,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Kingfisher Garden Рачна прскалка OLD-2L-42

  • Капацитет на садот: 2 l
  • Тип на млазница: Прилагодлива, изработена од месинг
  • Можност за закочување на копчето за постојано прскање
  • Тежина: 300 g
  • Земја на потекло: Кина

Слични Производи

Последно Прегледано