Kingfisher Garden Рачна прскалка 16B-16

899,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Kingfisher Garden Рачна прскалка 16B-16

  • Капацитет: 16 l
  • Број на млазници: 4
  • Притисок на прскање: 70 PSI
  • Начин на работа: Механички (рачен)
  • Земја на потекло: Кина

Направен за удобност и лесно користење, оваа прскалка е алатка за градинари и професионалци и се користи за прскање против штетници и плевел во дворови и градини.Ергономскиот дизајн на прскалката ви овозможува лесно и едноставно да нанесете ѓубриво, хербицид, пестициди или какви било други течности, со различни видови на млаз во зависнот од потребите

Слични Производи

Последно Прегледано