Пластична канта за селективен отпад со педала во боја по избор

999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 308 x 305 x 390 mm
  • Материјал: Пластика
  • Боја: Жолта, Сина
  • Капацитет: 17L

Слични Производи

Последно Прегледано